גלול מעלה או השתמש בחצים

שאלות נפוצות

איפה מתבצעים צילומי הסטודיו?

צילומי סטודיו מתבצעים ברחובות. אפשר לארגן יום צילומי סטודיו אצלכם בבית תמורת תשלום נוסף.

איפה מתבצעים צילומי חוץ?

אני עובדת בכל הארץ ומכירה הרבה מיקומים מגניבים שמתאימים לצילומי חוץ או צילומים בטבע. וכמובן, אם אתם רוצים להציע לוקיישן מיוחד, אשמח לשמוע. בטוחה שנוכל ביחד לבחור את המיקום הקרוב והנוח עבורכם.

מה מחיר הצילומים?

המחיר הסופי תלוי בכמה גורמים כמו, מספר שעות הצילום, מספר תמונות מעובדות, כמות וסוגי החומרים המודפסים ועוד. מחיר יום הצילומים נע בין 550 ל-1900 ₪.
צרו קשר, אני בטוחה שאוכל להתאים את חבילת הצילומים המושלמת עבורכם.

באיזה אופן ניתן לבצע תשלום על הצילומים?

ניתן לשלם בכל דרך שנוחה לכם: מזומן, כרטיס אשראי, העברה בנקאית או צ'ק. כדי לבצע הזמנה ולשריין את מועד וזמן הצילום, יש צורך בתשלום מקדמה ע"ס 250 ₪. את יתרת התשלום אפשר לבצע ביום הצילומים עצמו.

כמה זמן לפני מומלץ להזמין את הצילומים?

עדיף להזמין את המועד המועדף עליכם מספר שבועות מראש, כיוון שימי השבוע וזמני הצילום הפופולריים נגמרים מהר. אבל גם אם הרעיון לארגן את הצילומים עלה בראשכם ברגע האחרון, צרו איתי קשר ואני בטוחה שנמצא פתרון.

מתי אקבל את התמונות?

מניסיון אני יודעת שמיד אחרי יום הצילומים כבר אין סבלנות לחכות לתמונות. זאת הסיבה שאני משתדלת לשלוח את התמונות כמה שיותר מוקדם. עד 5 ימי עבודה מיום הצילומים תקבלו לינק להורדה של כל התמונות המצולמות ולתמונות המעובדות (במסגרת החבילה).
אם במסגרת החבילה הזמנתם גם חומרים מודפסים (תמונות בודדות, הגדלות, אלבום דיגיטאלי וכו'), אעדכן אתכם על מועד הקבלה מראש, כיוון שהזמנים משתנים בין מוצר למוצר.

אם אני רוצה להזמין יותר תמונות מעובדות מכמות שמופיעה בחבילה?

ניתן לקבל כל כמות של תמונות מעובדות תמורת תשלום נוסף.

כמה אנשים יכולים להשתתף בצילומים?

אני לא לוקחת תשלום על השתתפות של אנשים נוספים בצילומים. למשל, אם אתם מצלמים בוק יום הולדת, אין בעיה שתזמינו את בני המשפחה והחברים להשתתף בצילומים.

האם אפשר להזמין את שירותי המאפרת, עיצוב שיער או סטיילינג דרכך?

כן, אני עובדת באופן שותף עם אנשי המקצוע בכל הארץ ואשמח לצרף אותם עבורכם לצוות ההפקה.

האם יש לכם שוברי מתנה לצילומים?

ניתן לרכוש את שוברי המתנה לכל סוגי הצילומים. בעמוד שוברי המתנה, מלאו את הפרטים שלכם, בחרו את סוג הצילומים ואת החבילה ושילחו את טופס ההזמנה. אצור אתכם קשר לאימות הפרטים הסופיים ולאחר ביצוע התשלום אשלח את שובר המתנה ישירות למקבל השובר או אליכם (לבחירתכם).

תהיו בקשר

אני כאן לכל שאלה או התלבטות שתהיה לכם. אשמח לדבר באופן אישי שנמצא ביחד את חבילת הצילום המושלמת עבורכם.

טלפון: 058-7487-748
אימייל: daria@dariastudio.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/dariastudio.co.il
אינסטגרם: daria.studio@


תשאירו פרטים

*

*