גלול מעלה או השתמש בחצים

צילומי פורים

חג פורים – אחד הסיבות הטובות לצילומים. מצב רוח מרומם, תחפושות צבעוניות ואווירה חגיגית – זהו מתכון בטוח לצילומי פורים מוצלחים.

צילומי הפורים יכולים להיות משפחתיים או לילדים בלבד. יחד עם זאת, אתם יכולים לבחור האם לעשות את הצילומים בסטודיו או בחיק הטבע (זה יכול להיות חוף הים, יער, חורשה, פארק עירוני או כל אזור אחר שתבחרו, כמו למשל "שרונה" בתל-אביב).

אני ממליצה לבחור סביבה שבה אתם מרגישים בנוח. למשל, אם בצילומי הפורים משתתפים ילדים, הם מרגישים יותר משוחררים בטבע לאומת סטודיו שבו צרים להישאר במקום מול אור הזרקורים.

מחיר של צילומי הפורים, כמו בשאר סוגי הצילומים שלי, לא תלויים במספר המשתתפים. אנחנו רק מוגבלים בזמן לפי חבילת הצילום שבה תבחרו. אז תרגישו חופשי להביא לצילומי הפורים שלכם את המשפחה והחברים.

זמן המינימום לצילומי הפורים, הינו שעה אחת. לחלקכם זה יכול להראות כהרבה זמן ולכן קצת ארחיב בנושא: רובינו לא רגילים לעמוד מול המצלה ולכל בן אדם לוקח זמן מסוים להתרגל ולהרגיש משוחרר. אז תמיד אני מחשיבה את הרבע השעה הראשונה כ"חימום". מעבר לזה, כדי להוציא תמונות יפות ומיוחדות מצילומי הפורים שלכם, חייבים לגוון בתנוחות, זוויות הצילום ופרמטרים האחרים.

אני דוגלת בגישה שהצילומים עצמם, זהו תהליך מהנה וכיפי שאמור להביא איתו הרבה מצב רוח חיובי. כי כאשר המטרה היא לא רק לקבל סט של תמונות בסוף, אלא גם ליהנות מהתהליך, רואים את זה גם בתוצאות.

כמו כן, גם בצילומי פורים בסטודיו וגם בצילומי טבע, מעבר לתחפושות שתביאו עמכם, תכלו להשתמש באביזרים מגניבים שאביא עמי כדי לקבל תמונות שונות ומגוונות.

ובכן, אל תבזבזו זמן יקר והזמינו את צילומי הפורים שלכם כבר היום!

מחיר צילומי פורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

תהיו בקשר

אני כאן לכל שאלה או התלבטות שתהיה לכם. אשמח לדבר באופן אישי שנמצא ביחד את חבילת הצילום המושלמת עבורכם.

טלפון: 058-7487-748
אימייל: daria@dariastudio.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/dariastudio.co.il
אינסטגרם: daria.studio@


תשאירו פרטים

*

*


WhatsApp chat