גלול מעלה או השתמש בחצים

למה לצפות ביום הצילומים?

הנה הגיע יום הצילומים המיוחל! אני נלהבת להתחיל בעבודה לא פחות מכם. גם עבורי זה יום מיוחד, שבו אני הולכת לתעד את הסיפור שלכם, סיפור של אושר.
צילום סטודיו
לאלו מכם שאף פעם לא השתתפו בצילומים מקצועיים, הציפייה ליום הזה יכולה לגרום להתרגשות ממה שהולך לקרות. על מנת שתרגישו מוכנים ותהנו מהתהליך של יום הצילומים, אספר לכם בקצרה למה לצפות.

אם הצילומים מתוכננים להיות בטבע, זה אומר שברגע שקבענו את התאריך, גם סגרנו את המיקום וזמן המפגש המדויקים. רוצה להזכיר שאני מצלמת בכל חלקי הארץ ומכירה לוקיישנים רבים לצילומים, כולל הרבה מקומות מחוץ לאזור המרכז. לפי דעתי, ישראל היא גן עדן לצלם. כי כל פינה בארץ יפה ומיוחדת בדרכה וכמעט בכל מקום ניתן למצוא מיקום מושלם לצילומים. אגב, אני תמיד שמחה לגלות מקומות חדשים ולכן אם יש לכם מקום מיוחד שחשבתם עליו בתור אתר צילומים, אני פתוחה להצעות!

כאשר תגיעו למקום המפגש, אסביר לכם בדיוק מה הולך לקרות ואז, אם מדובר בצילומים קצרים, אנחנו מיד נתחיל. אני אוהבת להתחיל את הצילומים בתמונות פריים רחב (תמונות שבהם המצולם נמצא רחוק יחסית מהמצלמה). זה גורם למצולם להיפתח ולהפטר ממבוכה. כי כאשר האדם תופס חלק קטן בתמונה ויותר תשומת הלב הולכת לסביבה, זה מוריד ממנו הרבה מהאחריות לתמונה המושלמת. האדם צריך פשוט "להתקיים" וכל השאר זה המקצועיות של הצלם.

חוסר הביטחון והעובדה שאנחנו מתביישים בתחילת הצילומים, זה מאד טבעי ונורמאלי. זאת הרגשה שחווים גם דוגמנים הכי מנוסים. לא צריך להתרגש מזה. מניסיון, זה עובר מהר מאד וברגע שתראו את התמונות הראשונות, כבר תרצו יותר ויותר. רוב הצילומים שלי מסתיימים במילים "חבל שכבר נגמר, הייתי כל כך בתוך זה!". אני כצלמת תמיד שמחה לשמוע תגובות כאלו כי זה מראה לי שהצלחתי ליצור אווירה נינוחה ולא רק לגרום למצולם להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל שלו, אלא גם לגרום לו ליהנות מהתהליך.

צילום משפחה בטבע
אם הצילומים כוללים גם מאפרת, עיצוב שיער או סטייליסט, אז כמובן טרם תחילת הצילומים, נשלים את כל ההכנות הדרושות. גם בזמן ההכנות אני אוהבת לעשות כמה תמונות שמתעדות את התהליך מבפנים ונשארות לכם כזיכרון.

צילומי סטודיו מתנהלים באופן דומה. צלמים בארץ מאד אוהבים לעשות מה שנקרא "מרתון צילומים", כאשר לסטודיו מוזמנים ביחד הרבה משפחות ובזמן שאחד מצטלם, השני מתכונן והשלישי בדיוק הגיע להתכונן. זה יוצר אווירת המולה ולחץ שהזמן שלכם הולך להיגמר ותכף יבקשו מכם לעזוב. אני בחרתי בגישה שונה עבורי ועבור הלקוחות שלי. אם קבענו זמן צילום, אהיה בזמן הזה רק אתכם ואקדיש רק לכם את מלוא תשומת הלב. חשוב לי שתרגישו נינוחים ומיוחדים בזמן הצילומים ושתדעו ששום דבר לא מסיח את תשומת הלב שלי ושלכם מהצילומים עצמם.

אחרי שנסיים את יום הצילומים, עבורכם הכל כבר נגמר, אבל העבודה שלי טרם הסתיימה. במהלך השבוע מיום הצילומים אשלח לכם את כל החומרים המצולמים ואת התמונות המעובדות, אותן אני מעבדת אחת, אחת בשיטה אומנותית מיוחדת.

כפי שאתם רואים, צילומים – זה תהליך מהנה שתשמרו עמכם לשנים רבות יחד עם התמונות המדהימות שתיעדו את רגעי האושר שלכם.
צרו קשר ובואו ניצור דברים יפים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

תהיו בקשר

אני כאן לכל שאלה או התלבטות שתהיה לכם. אשמח לדבר באופן אישי שנמצא ביחד את חבילת הצילום המושלמת עבורכם.

טלפון: 058-7487-748
אימייל: daria@dariastudio.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/dariastudio.co.il
אינסטגרם: daria.studio@


תשאירו פרטים

*

*


WhatsApp chat